ERAEM olarak biz Elektromekanik ve Enerji sektöründe 20 yılı aşkın bir tecrübemizle, mükemmel kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir üretim yöntemine sahibiz.

Yeni ürün dizaynlarımız, imalatımız, ulusal ve uluslararası kalite sertifikalarımız ile daha kaliteli, daha güvenli  ürünlerimiz, güvenilir taahhüt, mühendislik, montaj hizmetlerimizle sektörde öncü olan bir firmayız.

Vizyon

Sürekli gelişime her zaman açık ,müşterilerimize ve sektöre güven aşılayan bir firma olmak ,  her memnun olan müşteri aynı zamanda iyi bir satış faktörüdür yaklaşımını ilke edinerek , kalite oryantasyonu ile satış öncesi ve sonrası servisimizle , uluslararası alanda rekabetçi – kaliteli ürün portföyünü her zaman sağlayabilmektir.

Misyon

İhtiyaç olunan endüstri ürünleri üretmek , yüksek gerilim ve alçak gerilimde müşteri ihtiyaçları ve beklentilerine çözüm üretebilmek, iş güvenliğine, işçi sağlığına, çevreye oldukça yüksek hassasiyet gösteren tecrübeli çalışanlar yetiştirmek ve ürünler geliştirebilmek, müşteri ihtiyaçlarına en kısa termin süresinde cevap verebilmek, yenilikleri ve gelişen teknolojiyi takip ederek ve adaptasyon sağlayarak, yarının ihtiyaçlarını karşılayabilmektir.

Birinci Kalite Bir Ürün Mü Bakıyorsunuz?